Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Urząd Miejski
w Bytowie


Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Mieszkańcy wybrali kolorystykę placu zabaw

12 lutego 2024
Gmina Bytów uzyskała dofinansowanie ze środków PFRON na projekt pn. Utworzenie integracyjnego placu zabaw nad jeziorem Jeleń w ramach programu Dostępna przestrzeń publiczna.
W ramach projektu jeszcze przed wakacjami powstanie miejsce integracji społecznej, przeznaczone dla wszystkich dzieci na równym poziomie dostępności, które pozwoli dostosować otaczającą nas przestrzeń do potrzeb osób z niepełnosprawnością, likwidując przy tym bariery niedostępności architektonicznej do standardowych urządzeń i sprzętów zabawowych i rekreacyjnych, z których mogą korzystać dzieci i młodzież.

Integracyjny plac zabaw zaplanowany do realizacji w ramach przedmiotowego wniosku zakłada montaż różnorodnych urządzeń i sprzętów, którego odbiorcami mają być wszyscy użytkownicy, w tym osoby ze szczególnymi potrzebami.

Wkładając wiele starań w aranżację przestrzeni zabaw dla dzieci, uwzględniając różnorodne potrzeby przyszłych potencjalnych użytkowników oraz starając się nadać miejscu indywidualny charakter Gmina Bytów przedstawiła 3 propozycje kolorystyczne zestawu zabawowego.

W ramach konsultacji przeprowadzonych w wersji elektronicznej na Facebooku, każdy mógł oddać jeden głos w postaci emotikonki (NIE komentarzy) na wybraną przez siebie kolorystykę. Głosować można było w terminie 5-11.02.2024 r. W wyznaczonym terminie w głosowaniu wzięło udział 527 użytkowników.
Wyniki głosowania:
- wersja 1 - 329 głosów
- wersja 2 - 186 głosów
- wersja 3 - 12 głosów

Do realizacji została wybrana koncepcja z największą ilością głosów.

Liczba odwiedzin: 1505
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij