Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

S.O.S., czyli świadomość, ochrona środowiska, surowce – Bytów na rzecz zrównoważonego rozwoju

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Konkursy Ekologiczne

14 maja 2018
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów publicznych szkół podstawowych i gimnazjum do wzięcia udziału w konkursach ekologicznych organizowanych przez Urząd Miejski w Bytowie w ramach akcji ekologicznej pn. „S.O.S., czyli świadomość, ochrona środowiska, surowce – Bytów na rzecz zrównoważonego rozwoju”.
  1. dla szkół podstawowych – konkurs plastyczny „Segregacja na piątkę”
Konkurs adresowany jest do uczniów publicznych szkół podstawowych w Gminie Bytów. Celem konkursu jest promowanie idei dbałości o środowisko naturalne w społeczności lokalnej.

Przedmiotem konkursu jest przygotowanie pracy plastycznej o tematyce segregacji odpadów, format pracy A3, technika dowolna.

W konkursie będą mogły wziąć udział dzieci, które do dnia 01.06.2018 r. złożą w sekretariacie swojej szkoły prace konkursowe. Gotową pracę należy podpisać (imię nazwisko, klasa) i przekazać w sekretariacie lub dostarczyć do  wyznaczonego nauczyciela koordynującego konkurs. Prace oceniać będzie komisja konkursowa powołana przez dyrektora placówki oświatowej. Komisja dokona oceny prac biorąc pod uwagę takie kryteria jak: zgodność pracy z tematem konkursu, walory artystyczne, kreatywność.

Laureaci konkursu w dwóch kategoriach wiekowych (I-III i IV-VII) otrzymają od dyrektora placówki nagrody w postaci książek i nagród rzeczowych.
  1. dla szkoły gimnazjalnej – konkurs fotograficzny „Czysta przyroda zdrowia nam doda”
Konkurs adresowany jest do uczniów szkoły gimnazjalnej w Gminie Bytów. Celem konkursu jest promowanie idei dbałości o środowisko naturalne w społeczności lokalnej.

Przedmiotem konkursu będzie przedstawienie fotografii o tematyce przyrodniczej.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie, którzy do dnia 01.06.2018 r. złożą w sekretariacie swojej szkoły prace konkursowe. Pracę konkursową należy złożyć wraz z informacją o autorze (imię nazwisko, klasa) i przekazać w sekretariacie lub dostarczyć do  wyznaczonego nauczyciela koordynującego konkurs. Prace oceniać będzie komisja konkursowa powołana przez dyrektora placówki oświatowej. Komisja dokona oceny prac biorąc pod uwagę takie kryteria jak: zgodność pracy z tematem konkursu, walory artystyczne, kreatywność.

Laureaci konkursu otrzymają od dyrektora placówki nagrody w postaci książek i nagród rzeczowych.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach!
 
Szczegółowe informacje o konkursie można uzyskać w poszczególnych placówkach oraz
w Urzędzie Miejskim w Bytowie w Wydziale Spraw Rolnych i Ochrony Środowiska
(budynek tzw. harcówki pok. nr 2), tel. 59 822 89 05.

Regulaminy konkursów w załączniku.

Pliki do pobrania:


Liczba odwiedzin: 258
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij