Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

2018

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
{n_title2}

Unieważnienie naboru wniosków złożonych w ramach konkursu "Czyste powietrze Pomorza" (edycja 2018)

3 lipca 2018
Z przykrością informujemy, że na stronie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku (WFOŚiGW w Gdańsku), pojawiła się informacja o unieważnieniu naboru wniosków złożonych w ramach konkursu "Czyste powietrze Pomorza" (edycja 2018):

Powodem unieważnienia było zawarcie przez WFOŚiGW w Gdańsku, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Bank Ochrony Środowiska S.A. oraz pozostałe wojewódzkie fundusze, porozumienia w sprawie realizacji krajowego Programu Priorytetowego "Czyste Powietrze".

Zgodnie z informacją, jaka pojawiła się na stronie www.wfos.gdansk.pl, w/w program będzie realizowany w latach 2018-2029, na jego realizację przeznaczono 103 miliardy zł, a Beneficjenci końcowi otrzymają wsparcie finansowe w formie dotacji (63,3 mld zł) oraz pożyczki (39,7 mld zł).

Na terenie województwa pomorskiego Program będzie wdrażany przez WFOŚiGW w Gdańsku.

W związku z powyższym informujemy, że wnioski związane z modernizacją urządzeń grzewczych, które zostały przez Państwa złożone w ramach obecnie unieważnionego naboru, nie będa brane pod uwagę w nowym konkursie, który jest planowany przez NFOŚiGW za pośrednictwem WFOŚiGW w Gdańsku.

Z chwilą pojawienia się informacji o ponownej możliwości ubiegania się o dofinansowanie na modernizację źródeł ciepła, postaramy się na bieżąco informować na naszej stronie internetowej: www.bytow.com.pl.

Gmina Bytów nie ma wpływu na decyzję o unieważnieniu konkursu podjętą przez WFOŚiGW w Gdańsku.

 

Liczba odwiedzin: 186
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij