Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Doposażenie zaplecza sportowo-rekreacyjnego nad j. Jeleń

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj


Wniosek o dofinansowanie sprzętu wodnego

15 listopada 2010
15 listopada 2010 r. Burmistrz Miasta Bytowa w imieniu Gminy Bytów złożył do Fundacji Partnerstwo Dorzecze Słupi wniosek o dofinansowanie projektu pn. „Doposażenie zaplecza sportowo-rekreacyjnego nad jeziorem Jeleń” z Osi 4 Leader w ramach PROW 2007-2013, Działanie 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla „Małych projektów”. Wniosek przygotowany został przez Wydział Spraw Rolnych i Ochrony Środowiska.
Planowany do zakupu sprzęt to 4 kajaki jednoosobowe, 4 kajaki dwuosobowe, 3 rowery wodne dwuosobowe, kamizelki asekuracyjne, wiosła oraz stojak na kajaki. Sprzęt zostałby udostępniony turystom już w sezonie letnim 2011.

Szacunkowy koszt zakupu sprzętu sportowego to 37 149,00 zł. Gmina Bytów wnioskuje o przyznanie dofinansowania w wysokości 25 000,00 zł.

Liczba odwiedzin: 324
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij