Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Kampanie

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Kampania Trzeźwy Umysł

10 lipca 2017
30 czerwca 2017 r. zakończyła się pierwsza część Ogólnopolskiej Kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł" do której również przystąpiła Gmina Bytów.
Konkurs plastyczno-literacki pn. "Na skrzydłach przyjaźni" odbył się w Szkołach Podstawowych w Bytowie, Gostkowie,  Rekowie, Pomysku Wielkim, Niezabyszewie oraz w Gimnazjach w Bytowie, Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Bytowie i Ochotniczym Hufcu Pracy w Bytowie.

Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej lub literackiej obrazującej przygodę z wybranym bohaterem literackim, który mógłby zostać przyjacielem. W ten sposób uczestnicy konkursu odpowiadali na pytania: Kim jest prawdziwy przyjaciel? Jakie cechy powinien posiadać? Uczniowie mieli szansę wykazać się talentem, pomysłowością i kreatywnością w interpretacji tematu.

Wszystkie nadesłane prace zostały przesłane przez Gminę Bytów do organizatorów kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł" w Poznaniu. Mamy nadzieję, że uczestnicy konkursu z naszej Gminy zostaną wyróżnieni, a może będą też tacy, którzy zostaną zaproszeni do udziału w
finale w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

Liczba odwiedzin: 199
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij