Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

edycja 2019


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
9 września 2020
Gmina Bytów zakończyła zadanie pn.: „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Bytów – edycja 2019”, zrealizowane w ramach konkursu ogłoszonego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku pn: „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu województwa pomorskiego”. Zadanie dofinansowane zostało w oparciu o postanowienia i przy udziale środków Programu Priorytetowego Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej pn. „Ogólnopolski program finansowania usuwania wyrobów zawierających azbest”.


27 maja 2020
Burmistrz Bytowa informuje, że firma Z.G.K. GRONEKO Sp. z o.o. z siedzibą Mikorzyn 19 w miesiącu maju br. rozpoczęła prace polegające na demontażu, pakowaniu i transporcie odpadów zawierających azbest celem ich unieszkodliwienia na składowisku odpadów niebezpiecznych.


20 stycznia 2020
15 stycznia 2020 r. zawarto umowę dotacji pomiędzy Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku, a gminą Bytów na dofinansowanie realizacji zadania pn. „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Bytów – edycja 2019”.


12 lipca 2019
Burmistrz Bytowa, zaprasza zainteresowanych mieszkańców gminy Bytów do składania wniosków o zakwalifikowanie nieruchomości do Programu „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu województwa pomorskiego”. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku ogłosił nabór dla gmin województwa pomorskiego do tegorocznej edycji konkursu pod nazwą „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu województwa pomorskiego”.


Liczba odwiedzin: 132
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij