Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Komunikaty dot. koronawirusa


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
12 marca 2020
Szanowni Państwo! W związku z przypadkami występowania koronowirusa w Polsce, informuje się klientów Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bytowie o podjętych rozwiązaniach w celu zapobiegania i przeciwdziałania jego rozprzestrzenianiu, które obowiązują od dnia 13 marca 2020 r.


12 marca 2020
W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, apeluję o przestrzeganie zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej i stosowania się do wytycznych służb sanitarnych w zakresie kwarantanny i zasad higieny.


12 marca 2020
W celu zapobiegania i przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2, burmistrz Bytowa Ryszard Sylka spotkał się w dniu dzisiejszym z dyrektorami jednostek oświatowych oraz dyrektorami jednostek podległych gminy Bytów.


12 marca 2020
Decyzje te wynikają z troski i konieczności zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa.


12 marca 2020
W związku z zagrożeniem związanym z epidemią koronawirusa Burmistrz Bytowa odwołuje zaplanowane zebrania wiejskie i osiedlowe w okresie od 16 marca do 3 kwietnia 2020 r.


11 marca 2020
Zespół apeluje do mieszkańców Powiatu Bytowskiego o zachowanie spokoju, szczególnej ostrożności i przestrzeganie zasad higieniczno-sanitarnych oraz o stosowanie się do zaleceń przekazywanych przez służby sanitarne i Wojewodę Pomorskiego.


27 lutego 2020
Nowy koronawirus SARS-Cov-2 wywołuje chorobę o nazwie COVID-19. Choroba objawia się najczęściej gorączką, kaszlem, dusznościami, bólami mięśni, zmęczeniem.


Liczba odwiedzin: 1693
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Zamknij