Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Komunikaty dot. koronawirusa


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
30 marca 2020
Przypominamy mieszkańcom o przestrzeganiu zaleceń dotyczących ograniczeń w poruszaniu się.


30 marca 2020
czas-seniora.pl to strona internetowa dla seniorów i opiekunów osób starszych. Na stronie, można znaleźć ciekawe artykuły, skierowane do seniorów oraz terapeutów zajęciowych.


27 marca 2020
Osoby starsze należą do tej grupy osób szczególnie zagrożonej zakażeniem ze względu na wiek, stan zdrowia i inne okoliczności, które powodują obniżenie odporności.


27 marca 2020
W piątek, 27 marca 2020 r. burmistrz Bytowa Ryszard Sylka podpisał umowy z dyrektorami szpitali w Bytowie i Miastku na zakup sprzętu medycznego i środków ochrony indywidualnej.


26 marca 2020
W związku z ogłoszonym w Polsce stanem epidemii koronawirusa, prosimy o niegrupowanie się osób, aby zminimalizować ryzyko jego rozprzestrzeniania.


25 marca 2020
Aplikacja „Kwarantanna domowa” ułatwia i usprawnia przeprowadzenie obowiązkowej kwarantanny w warunkach domowych.


25 marca 2020
Gdy istnieje podejrzenie zakażenia, ale nie masz objawów choroby pozostań w domu, unikaj kontaktu z innymi, nie rozprzestrzeniaj choroby.


19 marca 2020
W związku z wprowadzeniem rozporządzenia o zagrożeniu epidemicznym, postanowiłem, że najemcy lokali stanowiących własność gminy Bytów, którzy prowadzą działalność, jaka została objęta zakazem wynikającym z w/w rozporządzenia zostaną zwolnieni z czynszu za ten okres. Będzie to wymagało złożenia wniosku, gdyż innej możliwości nie przewiduje prawo.


18 marca 2020
z dnia 16 marca 2020 r. w sprawie obsługi interesantów w BTBS w Bytowie.


17 marca 2020
Czy wiecie, że niemal wszystkie sprawy urzędowe możecie załatwić przez internet? Jeśli pierwszy raz słyszycie o takiej możliwości, nie martwcie się – wszystko Wam wytłumaczymy. Zaczynamy?


Liczba odwiedzin: 1706
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Zamknij