Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Komunikaty dot. koronawirusa


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
10 kwietnia 2020
Kwarantanna to odosobnienie osoby zdrowej, która była narażona na zakażenie, w celu zapobieżenia szerzenia się chorób szczególnie niebezpiecznych i wysoce zakaźnych.


9 kwietnia 2020
Od 16 kwietnia (czwartek) każda osoba na ulicy będzie miała obowiązek zasłaniania ust i nosa. Zmianie ulegną także terminy matur i egzaminu ósmoklasisty.


9 kwietnia 2020
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bytowie i Stowarzyszenie NAZARET im. św. Filipa Neri pomimo trudnej sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 podjął działanie polegające na dystrybucji żywności w ramach tego Programu.


8 kwietnia 2020
Przedstawiamy Państwu grafikę dotyczącą podstawowych zasad bezpieczeństwa w walce z koronawirusem. Wyróżniono 10 zasad.


7 kwietnia 2020
Zgodnie z wytycznymi Wojewody Pomorskiego informujemy, że w celu minimalizacji ryzyka zarażenia i rozprzestrzenienia się koronowirusa, odpady wytworzone przez osoby zdrowe takie jak: środki zapobiegawcze (maseczki, rękawiczki) stosowane np. w miejscach pracy, w trakcie zakupów, powinny być wyrzucane do pojemników/worków na odpady zmieszane.


7 kwietnia 2020
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bytowie informuje, że od dnia 16 marca 2020 r. można korzystać z bezpłatnych porad psychologa zatrudnionego w MOPS w Bytowie.


6 kwietnia 2020
W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo, w związku ze stanem epidemii po rekomendacji Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, od 3 kwietnia Nadleśnictwo Osusznica oraz Nadleśnictwo Bytów wprowadziły okresowy zakaz wstępu do lasów.


1 kwietnia 2020
W związku z zaistniałą sytuacją informujemy, że na terenie Bytowa, kolejne sklepy wprowadzają usługę dowozu zakupów do domu klienta.


31 marca 2020
Od 1 kwietnia do odwołania wprowadzone zostają nowe obostrzenia dotyczące aktualnej sytuacji epidemicznej.


31 marca 2020
W związku z rozprzestrzenianiem się koronowirusa (COVID – 19) oraz wprowadzonym na terenie naszego kraju stanem zagrożenia epidemicznego Gmina Bytów wprowadza zakaz korzystania ze wszystkich placów zabaw oraz urządzeń rekreacyjnych znajdujących się pod nadzorem Gminy Bytów do odwołania.


Liczba odwiedzin: 1692
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Zamknij