Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Koronawirus


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
16 marca 2020
z dnia 16 marca 2020 r. w sprawie obsługi interesantów w CIS w Bytowie.


16 marca 2020
Posiedzenie Rady Miejskiej w Bytowie zaplanowane na 25 marca 2020 r. NIE odbędzie się. Przewodniczący Rady Miejskiej wystosował 16 marca 2020 r. komunikat


16 marca 2020
Jeśli masz w rodzinie lub w sąsiedztwie osobę starszą, schorowaną, niesamodzielną lub inną będącą w szczególnie trudnej sytuacji - zatroszcz się o Nią.


16 marca 2020
W związku z pandemią koronawirusa informujemy, że Punkt Informacji Turystycznej na zamku w Bytowie będzie nieczynny do dnia 29.03.2020 r. W sprawach pilnych prosimy o kontakt: tel. 796 767 070 lub mail: biuro@fundacjaparasol.org


16 marca 2020
W związku z przeciwdziałaniem zagrożeniom związanym z wirusem SARS-CoV-2 oraz kierując się dobrem i bezpieczeństwem klientów korzystających z usług Starostwa Powiatowego w Bytowie oraz Oddziału Zamiejscowego w Miastku zachęcamy mieszkańców powiatu bytowskiego do ograniczenia bezpośredniego korzystania z pomocy pracowników urzędu.


16 marca 2020
Z uwagi na podjęte działania ograniczające rozprzestrzenianie się koronawirusa informujemy, że karty zgłoszeń dzieci do szkół i przedszkoli, prowadzonych przez gminę Bytów, można wrzucić do skrzynki umieszczonej przed wejściem do budynku placówki lub przesłać za pomocą poczty elektronicznej albo tradycyjnej.


16 marca 2020
z dnia 15 marca 2020 r. w sprawie obsługi interesantów w MOPS w Bytowie.


15 marca 2020
W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców i konieczność podjęcia działań ograniczających rozprzestrzenianie się koronawirusa oraz działając prewencyjnie informuję, że od poniedziałku 16 marca br. Urząd Miejski w Bytowie oraz wszystkie jednostki organizacyjne gminy Bytów zawieszają czasowo do odwołania bezpośrednią obsługę interesantów.


13 marca 2020
W związku z przypadkami występowania koronowirusa w Polsce, informuje się klientów Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bytowie o podjętych rozwiązaniach w celu zapobiegania i przeciwdziałania jego rozprzestrzenianiu, które obowiązują od dnia 13 marca 2020 r. do odwołania.


13 marca 2020
W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, apeluję do wszystkich interesantów Urzędu Miejskiego w Bytowie oraz gminnych jednostek organizacyjnych o to, by w miarę możliwości załatwiać sprawy drogą elektroniczną lub telefonicznie oraz o ograniczenie osobistych wizyt.


Liczba odwiedzin: 8094
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Zamknij