Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Informacje bieżące


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
5 marca 2021
Mając na uwadze aktywizację i edukację seniorów w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej Solidarni z Seniorami – Razem Damy Radę! zapraszamy do udziału seniorów w drugiej Internetowej Domówce z DJ Wiką i Głosem Seniora pt. „Ach, te seniorki!” organizowanej on-line 8 marca 2021 roku o godzinie 18:00 z okazji Dnia Kobiet.


16 lutego 2021
Zarząd Województwa Pomorskiego ogłasza otwarty konkurs ofert dla NGO na realizację zadań publicznych pn. „Upowszechnianie i promowanie polityki senioralnej oraz działalności seniorów".


11 lutego 2021
Coraz więcej osób pobiera świadczenia na konto bankowe. Jednak część klientów w dalszym ciągu decyduje, aby wypłaty z ZUS otrzymywać w gotówce.


19 stycznia 2021
Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej wraz z Adamed dla Seniora po raz drugi przeprowadzają badanie ankietowe wśród seniorów na temat ich potrzeb w dobie pandemii.


11 grudnia 2020
Już po raz trzeci 80 seniorów z powiatu bytowskiego będzie mogło skorzystać z bezpłatnego szczepienia przeciwko pneumokokom. Program współfinansowany jest w 50% ze środków budżetu Powiatu Bytowskiego i Samorządu Województwa Pomorskiego.


23 października 2019
11 października 2019 członkowie Stowarzyszenia "seniorzybytów.pl" obchodzili swoje doroczne święto "Dzień Seniora".


1 października 2019
Tydzień przed gminnymi eliminacjami II Olimpiady Wiedzy Obywatelskiej „Senior Obywatel” im. Pawła Adamowicza, seniorzy z Gminy Bytów wzięli udział w wykładzie przygotowującym do lokalnego konkursu.


26 września 2019
Burmistrz Bytowa podaje do publicznej wiadomości projekt Statutu Bytowskiej Rady Seniorów w celu zgłaszania do jego treści uwag, opinii i propozycji.


19 września 2019
Burmistrz Bytowa oraz Biblioteka Miejska w Bytowie zapraszają do udziału w gminnych eliminacjach II Olimpiady Wiedzy Obywatelskiej "Senior Obywatel" im. Pawła Adamowicza, organizowanej przez Fundację Barbary Średniawy.


10 czerwca 2019
W ramach akcji w tym roku spotkania z seniorami odbędą się w 94 miejscowościach na terenie całej Polski, w tym w Bytowie.


Poprzednia strona 1 | 2 |
Liczba odwiedzin: 981
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Zamknij