Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Frankenberg

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Zmarł Ernst Menke

8 kwietnia 2022
6 kwietnia 2022 r. w wieku 89 lat zmarł Ernst Menke, Honorowy Przewodniczący Stowarzyszenia Partnerstwa działającego w partnerskim mieście Frankenberg (Eder) w Niemczech.
Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o Jego śmierci. Pan Menke wstąpił do stowarzyszenia w 1979 roku. Rok później został członkiem zarządu. Początkowo był wiceprezesem, następnie w 1981 r. został przewodniczącym i pełnił tę funkcję przez 20 lat do 2001 r. W czasie pełnienia funkcji przewodniczącego zorganizował ponad 400 międzynarodowych spotkań. Swoją otwartością na innych, empatią i życzliwością w przyjazny sposób wniósł znaczący wkład w międzynarodowe zrozumienie i intensyfikację partnerskich spotkań. Do śmierci pełnił funkcję Honorowego Przewodniczącego Stowarzyszenia Partnerstwa.
       
Burmistrz Ryszard Sylka przesłał pogrążonej w smutku rodzinie i przyjaciołom kondolencje.

Liczba odwiedzin: 70
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Zamknij