Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Budżet obywatelski 2015

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Zarządzenie Burmistrza Bytowa w sprawie wyznaczenia lokali do głosowania

19 października 2016
Zarządzenie Nr 152/2014 Burmistrza Bytowa z dnia 21 lipca 2014 r. w sprawie wyznaczenia lokali do głosowania dla przeprowadzenia konsultacji społecznych z mieszkańcami gminy Bytów dotyczących realizacji projektu pn. „Budżet obywatelski w gminie Bytów w 2015 roku.”

Zarządza się, co następuje:

  • Wyznacza się lokale do głosowania dla przeprowadzenia konsultacji społecznych z mieszkańcami gminy Bytów w sprawie realizacji projektu pn. „Budżet obywatelski w gminie Bytów w 2015 roku”, zgodnie z wykazem stanowiącym załącznik Nr 1 do zarządzenia.
  • Konsultacjom społecznym poddane są pozytywnie zweryfikowane zadania zgłoszone do budżetu obywatelskiego, których wykaz stanowi załącznik Nr 2 do zarządzenia.
  • Prawo udziału w konsultacjach społecznych ma mieszkaniec gminy Bytów, który w dniu 15 września 2014 r. ukończył 16 lat.
  • Konsultacje społeczne będą przeprowadzone w terminie od 15 do 30 września 2014 r.
  • Głosowanie jest tajne.
  • Głosować można w dowolnie wybranym lokalu do głosowania, wyłącznie osobiście i tylko jeden raz.
  • Wydanie karty do głosowania następuje po okazaniu dokumentu stwierdzającego tożsamość i złożeniu podpisu na spisie osób uprawnionych do udziału w konsultacjach społecznych.
  • Do realizacji w ramach budżetu obywatelskiego przyjęte będą te zadania, które uzyskały największą liczbę głosów, aż do wyczerpania wysokości środków finansowych przeznaczonych na realizację budżetu obywatelskiego w 2015 roku tj. 700 tys. zł.

Pliki do pobrania:


Liczba odwiedzin: 370
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Zamknij