Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Informacje bieżące

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Senior bezpieczny i aktywny. Odpowiedzialny Konsument, świadomy Obywatel

29 kwietnia 2021
Samorząd Województwa Pomorskiego organizuje w dniu 5 maja 2021r. II Konferencję Informacyjno – Edukacyjną online adresowaną do Pomorskich Seniorów.
Tematyka Konferencji koncentrować się będzie wokół zagadnień związanych z obowiązkiem udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań, a także poruszała będzie zagadnienia z zakresu praw konsumenta, w tym zawierania umów na odległość czy poza lokalem przedsiębiorcy, jak również zasad bezpiecznego korzystania przez Seniorów z produktów bankowych.

Konferencja prowadzona będzie w formie online w dniu 5 maja 2021 r. od godz. 11:00 do godz. 13:30.

Zapisy do udziału w Konferencji odbywają się poprzez przesłanie maila z podaniem swojego imienia i nazwiska na adres: b.balka@pomorskie.eu w terminie do dnia 3 maja 2021 r. Link do Konferencji zostanie przesłany na Państwa adres mailowy.

Pliki do pobrania:


Liczba odwiedzin: 155
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Zamknij