Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Ścieżka pieszo-rowerowa na trasie Bytów - Pomysk Wielki - Mała Wieś


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
1 sierpnia 2017
Informacja Burmistrza Bytowa o wynikach przeprowadzonych konsultacji społecznych z mieszkańcami gminy Bytów dotyczących technologii budowy ścieżki pieszo-rowerowej na trasie Bytów - Pomysk Wielki - Mała Wieś.


3 lipca 2017
Obwieszczenie Burmistrza Bytowa o konsultacjach z mieszkańcami gminy Bytów dotyczących technologii budowy ścieżki pieszo-rowerowej na trasie Bytów - Pomysk Wielki - Mała Wieś


30 czerwca 2017
Zarządzeniem Burmistrza Bytowa postanawia się przeprowadzić konsultacje społeczne z mieszkańcami gminy Bytów w sprawie zebranie opinii na temat technologii budowy ścieżki pieszo - rowerowej na trasie Bytów - Pomysk Wielki - Mała Wieś.


22 czerwca 2017
Gmina Bytów złożyła w Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku wniosek o dofinansowanie ze środków unijnych budowy ścieżki pieszo – rowerowej na trasie Bytów – Mała Wieś w ramach projektu pn. „Zrównoważone edukacyjne i turystyczne udostępnienie unikatowych w skali kraju jezior lobeliowych”.


Liczba odwiedzin: 407
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Zamknij