Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Koronawirus


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
Maseczka
11 lutego 2022
W związku z przedłużającym się stanem epidemii COVID-19 w województwie pomorskim, Gmina Bytów otrzymała maseczki w ilości 5 szt. dla jednego zameldowanego mieszkańca w wieku powyżej 5 roku życia.


Samochód przy punkcie wymazowym
3 lutego 2022
Informujemy, że w Bytowie otwarto nowy punkt wymazów, który mieści się na dużym parkingu przy dworcu autobusowym.


8 listopada 2021
W związku z nałożeniem kwarantanny na pracowników Wydziału Spraw Obywatelskich i Społecznych Urzędu Miejskiego w Bytowie, zawiesza się przyjmowanie interesantów w zakresie ewidencji ludności, załatwiania spraw obywatelskich i spraw związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, do czasu jej odwołania przez Powiatowego Inspektora Sanitarno – Epidemiologicznego w Bytowie.


14 czerwca 2021
w sprawie obsługi interesantów w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Bytowie w związku z wystąpieniem stanu epidemii.


1 czerwca 2021
w sprawie obsługi interesantów w Urzędzie Miejskim w Bytowie w związku z wystąpieniem stanu epidemii.


13 maja 2021
Obecnie możemy nocować w hotelach, iść na zakupy do galerii czy odwiedzić muzeum. Przy utrzymującym się niskim poziomie zakażeń możliwe będzie stopniowe luzowanie obostrzeń według zaplanowanego harmonogramu.


28 kwietnia 2021
Dane z ostatnich dni pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość. Odpowiedzialne zachowanie, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i coraz większa liczba osób zaszczepionych przeciw COVID-19 dają rezultaty. W ostatnim czasie obserwujemy spadek dziennej liczby zachorowań. Jeśli ta tendencja będzie się utrzymywała – w maju restrykcje będą stopniowo łagodzone. Nie oznacza to jednak, że pokonaliśmy koronawirusa. Walka trwa. Dlatego pomimo znoszenia obostrzeń, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa!


22 kwietnia 2021
W 11 województwach, w tym w naszym - województwie pomorskim - od 26 kwietnia 2021 r. ponownie zostaną otwarte salony fryzjerskie i kosmetyczne. Oprócz tego dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej przejdą na nauczanie hybrydowe. Pozostałe ograniczenia zostają przedłużone.


14 kwietnia 2021
Rząd ogłosił, że 19 kwietnia otwarte zostaną żłobki i przedszkola, ale przedłużone zostają obowiązujące obostrzenia do 25 kwietnia. Hotele będą nieczynne do 3 maja włącznie.


7 kwietnia 2021
Choć od kilku dni odnotowujemy mniejszą liczbę zakażeń, to sytuacja w szpitalach wciąż jest bardzo trudna. Każdego dnia przybywają pacjenci wymagający hospitalizacji, a także pomocy respiratorów.


Liczba odwiedzin: 8082
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Zamknij