Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Komunikaty dot. koronawirusa

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Komunikat Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bytowie

26 listopada 2021
z dnia 25 listopada 2021 r. w sprawie ograniczenia bezpośredniej obsługi interesantów w MOPS w Bytowie.
W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców i konieczność podjęcia działań ograniczających rozprzestrzenianie się koronawirusa oraz działając prewencyjnie informuję, że od 26 listopada br. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bytowie ogranicza czasowo do odwołania bezpośrednią obsługę interesantów w następujący sposób:
  1. Bezpośrednia obsługa interesantów zgodnie z niniejszym komunikatem odbywa się w pokoju nr 1 na parterze budynku.
  2. Obsługa bezpośrednia odbywać się będzie z zastrzeżeniem, że liczba interesantów przebywających w tym samym czasie, nie może być większa niż 1.
  3. Przy obsłudze interesantów w wyznaczonym pokoju stosuje się zasady zakrywania ust i nosa, dezynfekcji rąk oraz zachowania dystansu.
  4. Podstawową zasadą obsługi interesantów nadal pozostaje droga pocztowa, telefoniczna, mailowa lub za pośrednictwem ePUAP , z zastrzeżeniem, że podanie o wsparcie z ustawy o pomocy społecznej należy składać w wersji papierowej.
  5. Dodatkowo po wejściu do budynku MOPS w godzinach pracy wystawiona jest skrzynka, do której klienci mogą wrzucać dokumenty, będą podlegały rejestracji, a także informacje, prośby lub wnioski do urzędników o kontakt telefoniczny lub mailowy.
  6. W sprawach niecierpiących zwłoki prosimy o kontakt telefoniczny z konkretnym pracownikiem (tel.: 59 822 51 01,59 822 55 81).
Apeluję do klientów naszego Ośrodka, aby korzystali z tych możliwości załatwiania spraw.

Zalecam zapoznawanie się z aktualnymi komunikatami Dyrektora MOPS umieszczanych na stronie internetowej Ośrodka, Urzędu Miejskiego i w komunikatorach społecznościowych.

Powyższe uregulowania mogą stanowić pewną niedogodność - ale są one konieczne w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców.

Liczba odwiedzin: 142
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Zamknij