Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Komunikaty KM

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Gdzie znajdę rozkład jazdy?

9 czerwca 2021
Rozkłady jazdy bezpłatnej komunikacji miejskiej można otrzymać w siedzibie Urzędu Miejskiego w Bytowie przy ul. 1-go Maja 15 oraz w punkcie informacji turystycznej na rynku.
Ponadto rozkład jazdy jak i mapa z trasami bezpłatnej komunikacji miejskiej w Bytowie są dostępne na stronie www.bytow.com.pl w zakładce Dla mieszkańca -> KOMUNIKACJA MIEJSKA.

Schemat komunikacji miejskiej w Bytowie wraz z harmonogramem minutowym jest dostępny także na stronie Kuriera Bytowskiego. Po kliknięciu na nazwę danego przystanka oraz wybranej linii, pojawi się tabela z godzinami odjazdu wyłącznie z tego przystanka.
Schemat dla linii: 1, 1A, 1B
Schemat dla linii: 2, 2A, 2B

Zachęcamy do wygodnego i ekologicznego przemieszczania się po naszym mieście. Przesiądźmy się do autobusów i korzystajmy z transportu publicznego, tym samym dbając o środowisko i promując zdrowy tryb życia.

Liczba odwiedzin: 283
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Zamknij