Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Zdalna Szkoła+


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
4 marca 2021
Zakupiony w ramach projektu grantowego pn: „Zdalna Szkoła+ – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” sprzęt elektroniczny zgodnie z wytycznymi regulaminu musi być przekazany do placówek szkolnych.

10 czerwca 2020
W ramach projektu grantowego pn: „Zdalna Szkoła+ – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” udało się zakupić 66 zestawów laptopów (z torbą, myszką) wraz z oprogramowaniem systemowym.


29 maja 2020
Wniosek gminy Bytów został oceniony pozytywnie i 28.05.2020 r. znalazł się na liście Jednostek Samorządu Terytorialnego, które otrzymają grant w ramach projektu Zdalna Szkoła+.


28 maja 2020
Gmina Bytów w dniu 22 maja 2020 r. złożyła wniosek o przyznanie grantu w ramach projektu Zdalna Szkoła+ finansowanego z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr I Powszechny dostęp do szybkiego Internetu działania 1.1: Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach.


Liczba odwiedzin: 140
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij