Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Zagospodarowanie terenu wokół jeziora Jeleń


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Projekt pn. "Zagospodarowanie terenu wokół jeziora Jeleń w Bytowie” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybactwa w ramach Programu Operacyjnego "Rybactwo i Morze".
Projekt otrzymał wsparcie na operacje w zakresie „Realizacji lokalnych strategii rozwoju kierowanych rzez społeczność" w ramach Priorytetu 4 "Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej', objętego Programem Operacyjnym "Rybactwo i Morze".
 
Wybierz kryteria fitrowania:
10 kwietnia 2020
Zakończenie drugiego etapu realizacji zagospodarowania terenu wokół jeziora Jeleń w części dotyczącej budowy pomostu oraz remontu tarasów betonowych na gruncie.


27 marca 2020
Prace polegające na wykonaniu pomostu oraz remontu tarasów betonowych na gruncie przy budynku Bosmanki wyremontowanym w ramach pierwszego etapu zagospodarowania terenu wokół jeziora Jeleń toczą się pełną parą i mają się ku końcowi.


13 lutego 2020
W dniu 11 lutego 2020 r. została zawarta umowa na realizację projektu pn. „Zagospodarowanie terenu wokół jeziora Jeleń”, w części dotyczącej budowy pomostu oraz tarasu przy budynku Bosmanki.


22 listopada 2019
Zakończenie pierwszego etapu realizacji zagospodarowania terenu wokół jeziora Jeleń w części dotyczącej remontu budynku "Bosmanki", utwardzenia terenu i wykonania oświetlenia.


20 sierpnia 2019
W poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. w Urzędzie Miejskim w Bytowie została podpisana umowa na realizację części zadania pn. "Zagospodarowanie terenu wokół jeziora Jeleń w Bytowie". Zakres obejmuje remont budynku Bosmanki, wykonanie utwardzenia terenu oraz oświetlenia.


20 grudnia 2018
18 grudnia 2018 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w Gdańsku reprezentacja gminy Bytów w składzie: burmistrz Bytowa oraz skarbnik Bytowa podpisali umowę o dofinansowanie projektu pn. Zagospodarowanie terenu wokół jeziora Jeleń w Bytowie.


Liczba odwiedzin: 238
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij