Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Zagospodarowanie miejsca wypoczynku w Niezabyszewie


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Projekt pn. „Zagospodarowanie miejsca wypoczynku przy jeziorze w miejscowości Niezabyszewo poprzez budowę elementów małej infrastruktury turystycznej i ścieżki spacerowe” współfinansowany jest z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz budżetu Fundacji Partnerstwo Dorzecze Słupi przeznaczonego na wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju.

Wybierz kryteria fitrowania:
2 sierpnia 2014
W odpowiedzi na potrzeby mieszkańców sołectwa na placu za remizą strażacką w Niezabyszewie powstało miejsce wypoczynku wraz ze ścieżka spacerową.


27 czerwca 2014
W piątek, 27 czerwca 2014 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku Burmistrz Bytowa Ryszard Sylka podpisał umowę o przyznanie pomocy na operację z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013".


Liczba odwiedzin: 553
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij