Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Wyniki publicznego losowania wniosków o dofinansowanie w ramach projektu "Czyste powietrze Pomorza - gmina Bytów"

17 maj 2017
Informujemy, iż w dniu 16.05.2017 r. odbyło się publiczne losowanie w sprawie wyboru wniosków o dofinansowanie zadań dotyczących modernizacji źródeł energii cieplnej na terenie Gminy Bytów w ramach projektu „Czyste powietrze Pomorza – gmina Bytów (edycja 2017).
Komisja do spraw rozpatrywania wniosków na posiedzeniu w dniu 15 maja 2017 r. zweryfikowała 103 wnioski, które wpłynęły w terminie naboru.

Łączna kwota wnioskowana ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku (WFOŚiGW w Gdańsku) wyniosła 496 743,92 zł.

Z uwagi na wystąpienie okoliczności, w której suma kosztów kwalifikowalnych wszystkich złożonych wniosków przekroczyła maksymalną kwotę, o którą gmina Bytów może się ubiegać, tj. 300 000,00 zł , decyzją Komisji do losowania zostały dopuszczone 102 wnioski, których zakres zadań jest zgodny ze szczegółowymi zasadami udzielania dofinansowania.

W wyniku losowania: 59 wniosków o łącznej wartości 1 003 597,65 zł na kwotę wnioskowaną z WFOŚiGW w Gdańsku: 297 496,03 zł mieści się w limicie środków dofinansowania na jedną gminę, wobec czego wezmą udział w projekcie.

Pozostałe wylosowane 43 wnioski zostały umieszczone na liście rezerwowej według kolejności wylosowania. Wnioski z listy rezerwowej mają szansę udziału w projekcie, jeżeli w toku realizacji projektu nastąpią rezygnacje Inwestorów zakwalifikowanych do udziału w projekcie.
 
W załączniku poniżej lista zakwalifikowanych nieruchomości w drodze przeprowadzenia losowania publicznego w dniu 16.05.2017 r.

Pliki do pobrania:


Liczba odwiedzin: 364
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonet

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij