Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Wydarzenia związane z wręczeniem odznaki


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
Poczet sztandarowy gminy Bytów
14 lipca 2022
W dniu 8 lipca 2022 r. odbyła się sesja Rady Miejskiej w Bytowie z okazji Dni Bytowa, święta upamiętniającego 676. rocznicę nadania praw miejskich dla Bytowa.


13 lipca 2021
W dniu 9 lipca r. odbyła się sesja Rady Miejskiej w Bytowie z okazji Dni Bytowa, święta upamiętniającego 675 rocznicę nadania praw miejskich dla Bytowa oraz wręczenia odznaczeń „Odznaki Honorowej Gminy Bytów” dla zasłużonych na rzecz gminy Bytów: 1. Stanisława Borzyszkowskiego, 2. Andrzeja Hrycyny, 3. Jerzego Jobczyka.


2 czerwca 2020
Podczas obchodów XXX-lecia samorządu w gminie Bytów, jednym z ważniejszych wydarzeń było wręczenie Odznak Honorowych Gminy Bytów dla zasłużonych na rzecz gminy Bytów i lokalnej społeczności. Wręczenie odznak odbyło się na sesji Rady Miejskiej w Bytowie w dniu 27 maja 2020 r.


16 lipca 2019
Tradycyjnie, już trzeci raz z rzędu, podczas Dni Bytowa, jednym z najważniejszych wydarzeń było wręczenie Odznak Honorowych Gminy Bytów dla zasłużonych na rzecz gminy Bytów. Wręczenie odznak odbyło się na sesji Rady Miejskiej w Bytowie w dniu 13 lipca 2019 r., która odbyła się z okazji Dni Bytowa, święta upamiętniającego 673. rocznicę nadania praw miejskich dla Bytowa.


17 lipca 2018
W dniu 14 lipca 2018 r. odbyła się sesja Rady Miejskiej w Bytowie, z okazji Dni Bytowa, święta upamiętniającego 672 rocznicę nadania praw miejskich dla Bytowa oraz wręczenia odznaczeń „Odznaki Honorowej Gminy Bytów” dla zasłużonych na rzecz gminy Bytów.


17 listopada 2017
W dniu 11 listopada 2017 r. odbyła się sesja Rady Miejskiej w Bytowie, która miała charakter świąteczno-patriotyczny z okazji 99. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz z okazji wręczenia „Odznaki Honorowej Gminy Bytów” dla zasłużonych na rzecz gminy Bytów.


Wspólne zdjęcie przed Urzędem Miejskim w Bytowie
10 lipca 2017
W dniach 6-8 lipca 2017 r. miasto Bytów gościło 5-osobową delegację z miasta partnerskiego Taurage. Piątkowe przedpołudnie spędzono na zwiedzaniu bytowskich firm: Eko-Color oraz Drutex.


4 maja 2017
Uroczysta sesja Rady Miejskiej w Bytowie w związku z obchodami Święta Narodowego Trzeciego Maja była znakomitym momentem do wręczenia dziesięciu zasłużonym Bytowianom Odznaki Honorowej Gminy Bytów.


Liczba odwiedzin: 727
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij