Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Wręczono odznaki podczas uroczystej sesji

28 maja 2020
27 maja 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Bytowie odbyła się uroczysta sesja Rady Miejskiej w celu uczczenia 30-stej rocznicy pierwszych wolnych po 1945 roku wyborów samorządowych.
Burmistrz Bytowa wyraził serdeczne podziękowanie osobom, które kiedykolwiek podjęły się odpowiedzialności za naszą wspólnotę: mieszkańcom gminy Bytów, wszystkim radnym, burmistrzom, sołtysom i radom sołeckim, zarządom osiedli, jednostkom organizacyjnym, pracownikom administracyjnym, strażakom i organizacjom pozarządowym. Przypomniał historię przemian ustrojowych oraz przedstawił najważniejsze dokonania realizowane w poszczególnej kadencji wyborczej.

Uhonorowano Stanisława Borzyszkowskiego, który nieprzerwanie od początku 1990 roku pełni funkcję radnego. Świadczy to o wielkim zaufaniu, któym darzy go lokalna społeczność.

Podczas sesji wręczono Odznaki Honorowe Gminy Bytów, które przyznawane są osobom wybitnie zasłużonym lokalnej społeczności. Otrzymali je: Uczestnicy sesji otrzymali wydaną specjalnie na tę okazję gazetę samorządową, która zawiera najistotniejsze informacje z okresu ostatnich 30 lat, jak również bardzo ciekawe fotografie. Papierowa wersja gazety jest dostępna w Wydziale Rozwoju Lokalnego i Promocji w Bytowie, wersja elektroniczna do pobrania poniżej.

Pliki do pobrania:


Liczba odwiedzin: 1517
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij