Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Włącz się do Karty Dużej Rodziny


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Szanowni Państwo!
W imieniu Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej pragnę serdecznie podziękować Państwu za zaangażowanie w realizację ustawy o Karcie Dużej Rodziny.

Karta funkcjonuje już od ponad półtora roku, korzysta z niej ponad 1 mln 400 tys. osób, a prawie 1000 podmiotów zdecydowało się na jej podstawie oferować rodzinom zniżki. Liczby te dowodzą, że Karta Dużej Rodziny została społecznie zaakceptowana. Ukazują też jej potencjał rozwojowy. Aby Karta Dużej Rodziny spełniała społeczne oczekiwania, jej oferta musi się poszerzać. W dużej mierze zależy to od udziału Państwa gmin w tym programie.

Samorządy w Karcie Dużej Rodzinie


Wiele gmin dysponuje obiektami, w których mogłyby być udzielane zniżki posiadaczom Karty Dużej Rodziny – nie tylko tych wydanych w ramach samorządowego programu dla rodzin wielodzietnych mieszkańcom danej gminy, ale wydanych w całym kraju w ramach ustawy o Karcie Dużej Rodziny. Wiele rodzin apeluje, by Karta Dużej Rodziny była honorowana na basenach, w ośrodkach sportowych, czy w ośrodkach kultury w gminach, w których mieszkają nie tylko na podstawie programów samorządowych, ale również ogólnopolskiego programu.

Korzyści z przystąpienia do Karty Dużej Rodziny


Gorąco zachęcam Państwa do zgłaszania obiektów z terenu Państwa gmin do ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny. Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny daje Państwu szansę na:
  • zwiększenie liczby klientów obiektów zgłoszonych do programu,
  • współtworzenie pierwszego ogólnopolskiego programu dla rodzin wielodzietnych,
  • budowane wizerunku gmin przyjaznych rodzinom.
Włącz się do Karty Dużej Rodziny jako jej partner! Wypełnij Formularz zgłoszenia.

Niech Twoja gmina będzie przyjazna rodzinie!
Liczba odwiedzin: 825
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij