
Aktualności
- Jesteś tutaj:
- Strona główna
- Dla mieszkańca
- Aktualności
Wkrótce zdobędą Mount Everest
18 kwietnia 2017
Już w najbliższą niedzielę 23 kwietnia 2017 r. o godzinie 14:00 wystartują z drogi przy jeziorze Rzepnica uczestnicy VI Biegu i Rajdu Nordic Walking na ”Mount Everest – Piękno Natury” i… nie będą mieli łatwo. Trasa w bytowskich lasach jest tak wytyczona, by uczestnicy zaliczyli jak najwięcej stromych podbiegów i zbiegów.
Trzeba będzie pokonać 8850 metrów, czyli dokładnie tyle, ile zgodnie z satelitarnym pomiarem z 1998 roku wynosi wysokość słynnego szczytu Mount Everest położonego w Himalajach Wysokich na granicy Nepalu i Chińskiej Republiki Ludowej. 250 uczestników z całej Polski prąc naprzód będzie podziwiać niezapomniane, ożywcze widoki leśne.
Na mecie każdy uczestnik biegu i rajdu otrzyma imienną statuetkę symbolizującą górę Mount Everest. Życzymy wszystkim dotarcia do mety i wygrania przede wszystkim dla satysfakcji własnej, bo takie zwycięstwa są najbardziej miłe. Powodzenia i …do zobaczenia w niedzielę!
VI Bieg i Rajd Nordic Walking na ”Mount Everest – Piękno Natury” organizowany jest przez Klub Biegacza GOCH Bytów.
Na mecie każdy uczestnik biegu i rajdu otrzyma imienną statuetkę symbolizującą górę Mount Everest. Życzymy wszystkim dotarcia do mety i wygrania przede wszystkim dla satysfakcji własnej, bo takie zwycięstwa są najbardziej miłe. Powodzenia i …do zobaczenia w niedzielę!
VI Bieg i Rajd Nordic Walking na ”Mount Everest – Piękno Natury” organizowany jest przez Klub Biegacza GOCH Bytów.






















