Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Wieża widokowa na Górze Siemierzyckiej


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
                                                                                                                                          

Operacja pn. „Kształtowanie przestrzeni publicznej – budowa wieży widokowej na Górze Siemierzyckiej, w miejscowości Płotowo, gmina Bytów”  współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich”
Wybierz kryteria fitrowania:
13 lipca 2020
Na najwyższym wzniesieniu Pojezierza Bytowskiego, Górze Siemierzyckiej (256 m n.p.m.) wybudowano nową wieżę widokową, która jest już dostępna dla odwiedzających.


15 maja 2020
Postępują prace w ramach operacji pn. „Kształtowanie przestrzeni publicznej - budowa wieży widokowej na Górze Siemierzyckiej, w miejscowości Płotowo, gmina Bytów”


29 listopada 2019
W dniu 28 listopada 2019 r. została podpisana umowa na realizację zadania inwestycyjnego w ramach operacji pn. „Kształtowanie przestrzeni publicznej - budowa wieży widokowej na Górze Siemierzyckiej, w miejscowości Płotowo, gmina Bytów”.


31 maja 2019
Wieża widokowa na Górze Siemierzyckiej wybudowana zostanie w tym roku.


Liczba odwiedzin: 215
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij