Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Urząd Miejski
w Bytowie


Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Przekazanie ambulansu - powiększ

Wielkie serce bytowian dla Ukrainy!

10 marca 2022
9.03.2022 r. na granicy polsko-ukraińskiej bytowianie przekazali ukraińskiemu ratownikowi medycznemu karetkę pogotowia ratunkowego dodatkowo wypełnioną „po brzegi” środkami opatrunkowymi, higienicznymi i lekarstwami.
Na zakup karetki złożyli się przede wszystkim mieszkańcy Gminy Bytów, którzy w spontanicznej akcji wpłacili na konto Fundacji Rozwoju Lokalnego „Parasol” ponad 50 tys. zł. Wśród darczyńców byli też mieszkańcy zaprzyjaźnionej Winony w stanie Minnesota.

Burmistrz Bytowa dziękuje Wszystkim, którzy zaangażowali się w zbiórkę pieniędzy na zakup karetki, jej przegląd, wyposażenie oraz transport do miejsca docelowego. Podziękowania dla inicjatorów, pracowników Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku, firmy DAN-CAR, Stowarzyszenia Automobilklub z Bytowa, firmy DRUTEX, pracowników Urzędu Miejskiego w Bytowie, a w sposób szczególny bytowskiej Fundacji PARASOL, która była realizatorem projektu.

Liczba odwiedzin: 1353
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij