Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Ulica Zakładowa


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
. „Uzbrojenie terenów inwestycyjnych położonych w obrębie ul. Zakładowej w Bytowie wraz z jej przebudową”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013.
Wybierz kryteria fitrowania:
10 grudnia 2010
Gmina Bytów zakończyła realizację projektu pn. „Uzbrojenie terenów inwestycyjnych położonych w obrębie ul. Zakładowej w Bytowie wraz z jej przebudową”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013.

30 listopada 2010
Trwają prace przy przebudowie ul. Zakładowej w Bytowie. Inwestycja pn. „Uzbrojenie terenów inwestycyjnych położonych w obrębie ul. Zakładowej w Bytowie wraz z jej przebudową” jest dofinansowana w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013.


5 marca 2010
5 marca 2010 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w Gdańsku Mieczysław Struk, marszałek województwa oraz Ryszard Sylka, burmistrz Bytowa podpisali umowę w sprawie dofinansowania Projektu


1 października 2009
1 października 2009 r. Ryszard Sylka, burmistrz Bytowa podpisał umowy z przedsiębiorcami o współfinansowaniu zadania pn. „Uzbrojenie terenów inwestycyjnych położonych w obrębie ul. Zakładowej w Bytowie wraz z jej przebudową”.

20 lipca 2009
20 lipca 2009 r. w Sali Herbowej Urzędu Marszałkowskiego, z udziałem marszałka Jana Kozłowskiego, odbyła się uroczystość wręczenia decyzji o wyborze projektów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013.

3 kwietnia 2009
3 kwietnia 2009 r. gmina Bytów złożyła 2 projekty w ramach RPO WP. Pierwszy projekt dotyczył "Uzbrojenia terenów inwestycyjnych położonych w obrębie ul. Zakładowej w Bytowie wraz z jej przebudową". Inwestycja obejmuje prace zmierzające do doprowadzenia pełnej infrastruktury liniowej w obrębie ul. Zakładowej w Bytowie. W wyniku realizacji przedsięwzięcia wykonane zostaną następujące elementy:

10 lutego 2009
Z inicjatywy Ryszarda Sylki, burmistrza Bytowa, 10 lutego 2009 r. w Urzędzie Miejskim w Bytowie odbyło się spotkanie z przedsiębiorcami, dotyczące omówienia zadania inwestycyjnego pn. Przebudowa wraz pełnym uzbrojeniem ulicy Zakładowej w Bytowie czynnikiem wpływającym na rozwój funkcjonujących tam podmiotów gospodarczych.

Liczba odwiedzin: 585
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij