Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

2018

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
{n_title2}

Termin składania wniosków na modernizację źródeł energii cieplnej dobiegł końca. Będzie losowanie.

26 kwietnia 2018
W dniu 25 kwietnia br. o godz. 15.00 zakończył się nabór wniosków o dofinansowanie wymiany źródeł ciepła pod nazwą „Czyste powietrze Pomorza” (edycja 2018).
W wyniku przeprowadzenia naboru wniosków o dofinansowanie modernizacji źródeł energii cieplnej pod nazwą „Czyste powietrze Pomorza” (edycja 2018), w okresie naboru tj. w dniach 3 - 25 kwietnia 2018 r. wpłynęło 96 wniosków.

W związku z przekroczeniem dopuszczalnego limitu środków finansowych z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku, zgodnie z zasadami udzielania dofinansowania, dnia 7 maja 2018 r. (poniedziałek) o godz. 8.00 w Sali nr 101 Urzędu Miejskiego w Bytowie, ul. 1–go Maja 15, 77-100 Bytów, odbędzie się publiczne losowanie.

W losowaniu wezmą udział wnioski złożone w terminie, spełniające wymogi formalne.

Liczba odwiedzin: 242
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij