Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Senio-RITA


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Projekt pn. „Senio-RITA-Rehabilitacja, Integracja, Teleopieka i Asystentura dla seniorów, niepełnosprawnych, przewlekle chorych oraz ich opiekunów w powiecie bytowskim” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego
na lata 2014-2020.

Wybierz kryteria fitrowania:
Zaproszenie na piknik. Treść w artykule
23 czerwca 2022
Zapraszamy wszystkich uczestników projektu Senio-RITA z gminy Bytów na SenioRITA Piknik Integracyjny.


2 czerwca 2022
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bytowie, w ramach realizacji projektu pn. „Senio-RITA-Rehabilitacja, Integracja, Teleopieka i Asystentura dla seniorów, niepełnosprawnych, przewlekle chorych oraz ich opiekunów w powiecie bytowskim”, kieruje zapytanie ofertowe na:


Wspólne zdjęcie
1 czerwca 2022
Nie tylko teatr, kino czy muzeum może być formą integracji uczestników projektu Senio-RITA.


Seniorzy przed wejściem do teatru
25 maja 2022
„A kiedyś to właśnie tak było”, „Pamiętam te czasy, miałam identyczny wózek dla swojej córki”, „Przypomniała mi się moja młodość...”, „Młodzi powinni to zobaczyć i chociaż trochę zrozumieć jak kiedyś żyliśmy” – takie zdania padały od uczestników, którzy wybrali się w ramach projektu Senio-RITA do słupskiego teatru.


Zapowiedź sztuki. Treść w artykule
9 maja 2022
Serdecznie zapraszamy aktywnych uczestników projektu Senio-RITA, na „podróż w przeszłość” wraz z Teatrem Nowym w Słupsku.


Bieg Gochów
9 maja 2022
Serdecznie zapraszamy uczestników projektu Senio-RITA na wspaniałe wydarzenie, które odbędzie się 28 maja 2022 r. na bytowskim zamku.


Serce, napisy w treści artykułu
28 kwietnia 2022
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników w projekcie Senio-RITA, z gminy Bytów, na kolejne spotkanie z cyklu Pogadanka zdrowotna.


Spotkanie policjanta z seniorami
28 kwietnia 2022
26 kwietnia 2022 r. na sali szkoleniowej w MOPS w Bytowie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Pogadanek zdrowotnych, które organizowane zostało przez Fundację Zdrowie Nasze.


Seniorka przy biurku z laptopem
20 kwietnia 2022
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników w projekcie Senio-RITA z gminy Bytów, na kolejne spotkanie z cyklu „Pogadanka zdrowotna”.


Seniorzy na szkoleniu
12 kwietnia 2022
Co to takiego ta komunikacja? Słuchać czy słyszeć?


Liczba odwiedzin: 1005
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij