Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Ścieżki przyrodnicze


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
„Zrównoważone, edukacyjne i turystyczne udostępnienie obszarów cennych przyrodniczo na terenie Pojezierza Bytowskiego”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Wybierz kryteria fitrowania:
4 maja 2010
4 maja br. przy udziale wszystkich partnerów projektu „Zrównoważone, edukacyjne i turystyczne udostępnienie obszarów cennych przyrodniczo na terenie Pojezierza Bytowskiego” odbyło się jego podsumowanie.

28 kwietnia 2010
Stworzenie, zagospodarowanie i wypromowanie na Pojezierzu Bytowskim 21 szlaków turystycznych było głównym celem realizacji projektu pn. „Zrównoważone, edukacyjne i turystyczne udostępnienie obszarów cennych przyrodniczo na terenie Pojezierza Bytowskiego”.


30 marca 2010
W rezultacie rozstrzygnięć przetargów ostatecznie ustalono wykonawców i koszty robót i usług. W lipcu 2008 roku rozpoczęły się prace nad realizacją projektu, które zakończono 30 marca 2010 r.

28 marca 2010
Dzięki realizacji projektu pn. „Zrównoważone, edukacyjne i turystyczne udostępnienie obszarów cennych przyrodniczo na terenie Pojezierza Bytowskiego”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, podniesiono infrastrukturę turystyczną, poprzez przygotowanie takich obiektów jak tablice informacyjne, kierunkowskazy, pomosty, kładki, wiaty i miejsca odpoczynku, parkingi oraz śmietniki.


29 maja 2009
Projekt pn. „Zrównoważone, edukacyjne i turystyczne udostępnienie obszarów cennych przyrodniczo na terenie Pojezierza Bytowskiego” przewidywał również przygotowanie przewodnika, mapy papierowej i interaktywnej, opisujący walory przyrodnicze Pojezierza Bytowskiego wraz z przebiegiem tras wyznaczonych 21 ścieżek przyrodniczych.

3 grudnia 2008
3 grudnia 2008 r. w Ratuszu Staromiejskim w Gdańsku, z udziałem marszałka Jana Kozłowskiego, odbyła się uroczystość wręczenia decyzji o wyborze projektów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego.

30 czerwca 2008
Celem projektu było podniesienie atrakcyjności turystycznej Pojezierza Bytowskiego, a tym samym województwa. Cel osiągnięty został poprzez wyposażenie w infrastrukturę 21 szlaków turystycznych na obszarach cennych przyrodniczo. Poprzez zagospodarowanie obiektów przyrodniczych udostępniono turystom i wszystkim zainteresowanym unikatowe przyrodniczo tereny.


Liczba odwiedzin: 671
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij