Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Ścieżka pieszo-rowerowa po nasypie kolejowym


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Projekt pn. „Zrównoważone, edukacyjne i turystyczne udostępnienie unikatowych w skali kraju jezior lobeliowych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.
 
Wybierz kryteria fitrowania:
20 grudnia 2019
W grudniu 2019 r. zakończono prace związane z realizacją projektu pn. „Zrównoważone, edukacyjne i turystyczne udostępnianie unikatowych w skali kraju jezior lobeliowych”. Przedmiotowy projekt współfinansowany został ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 11 Środowisko, Działanie 11.4 Ochrona różnorodności biologicznej.


5 listopada 2019
Burmistrz Bytowa zaprasza na otwarcie ścieżki pieszo-rowerowej po nasypie kolejowym na trasie Bytów-Pomysk Mały w sobotę, 9 listopada 2019 r. o godz. 10:00.


23 sierpnia 2019
22 sierpnia br. w Urzędzie Miejskim w Bytowie podpisano umowę z wykonawcą wyłonionym w procedurze zamówień publicznych na realizację zamówienia pn. Budowa drogi pieszo-rowerowej Lobeliowa trasa rowerowa w ramach zrównoważonego, edukacyjnie i turystycznie udostępnienia unikatowych w skali kraju jezior lobeliowych.


17 października 2018
16 października 2018 r. o godzinie 16.30 w budynku dworca w Bytowie (ul. Dworzec 1) marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk wraz z burmistrzem Bytowa Ryszardem Sylką podpisali umowy o dofinansowanie dla strategicznych projektów dla rozwoju gminy Bytów, realizowanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.


Liczba odwiedzin: 362
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij