Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

S.O.S., czyli świadomość, ochrona środowiska, surowce – Bytów na rzecz zrównoważonego rozwoju


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
13 lipca 2018
W czerwcu bieżącego roku została zakończona kampania informacyjno – edukacyjna w zakresie prawidłowego gospodarowania odpadami komunalnymi pn. „S.O.S., czyli świadomość, ochrona środowiska, surowce – Bytów na rzecz zrównoważonego rozwoju” zrealizowana w ramach konkursu na zadania z zakresu edukacji ekologicznej dla województwa pomorskiego (edycja 2018), dofinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.


5 czerwca 2018
W dniu 2 czerwca 2018 roku na Rynku Miejskim w Bytowie odbył się plener ekologiczny. Było to wydarzenie podsumowujące kampanię edukacyjną pn. „S.O.S., czyli świadomość, ochrona środowiska, surowce – Bytów na rzecz zrównoważonego rozwoju”, zorganizowaną przez Urząd Miejski w Bytowie, przy dofinansowaniu ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.


16 maja 2018
15 maja 2018 r. zawarto umowę dotacji pomiędzy Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku, a gminą Bytów na dofinansowanie realizacji zadania pn. „S.O.S., czyli świadomość, ochrona środowiska, surowce – Bytów na rzecz zrównoważonego rozwoju”.


16 maja 2018
W dniach 7-11 maja 2018 roku, w ramach kampanii „S.O.S., czyli świadomość, ochrona środowiska, surowce – Bytów na rzecz zrównoważonego rozwoju”, dofinansowanej ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku, zostały przeprowadzone prelekcje dla dzieci i młodzieży we wszystkich publicznych placówkach oświatowych na terenie naszej gminy.


14 maja 2018
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów publicznych szkół podstawowych i gimnazjum do wzięcia udziału w konkursach ekologicznych organizowanych przez Urząd Miejski w Bytowie w ramach akcji ekologicznej pn. „S.O.S., czyli świadomość, ochrona środowiska, surowce – Bytów na rzecz zrównoważonego rozwoju”.


4 maja 2018
Urząd Miejski w Bytowie, w związku z potrzebą prowadzenia działań edukacyjnych w kontekście wyzwań związanych z gospodarowaniem odpadami, zainicjował kampanię edukacyjną: "S.O.S., czyli świadomość, ochrona środowiska, surowce – Bytów na rzecz zrównoważonego rozwoju".


Liczba odwiedzin: 460
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij