Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

2018

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Ruszył nabór wniosków w Programie Czyste Powietrze

25 września 2018
Od 19 września 2018 r. mieszkańcy województwa pomorskiego mogą składać wnioski o dofinansowanie do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku (WFOŚiGW) w ramach Programu Czyste Powietrze.
Program Czyste Powietrze to możliwość uzyskania wsparcia finansowego w formie dotacji i/lub pożyczki przez osoby fizyczne, właścicieli domów jednorodzinnych na ocieplenie domu, wymianę okien czy na wymianę starego kotła grzewczego.

Dokumenty dotyczące programu, w tym wniosek o dofinansowanie znajdują się na stronie internetowej WFOŚiGW w zakładce Czyste Powietrze patrz tutaj.

W celu umówienia spotkania i otrzymania pomocy przy wypełnianiu wniosku o dofinansowanie WFOŚiGW prosi o telefoniczną rezerwację terminu pod numerem: (58) 743 18 20 lub (58) 743 18 21.

Przed spotkaniem należy upewnić się, że posiadają Państwo wszystkie dane oraz załączniki wymagane do kompletnego wypełnienia wniosku o dofinansowanie. Lista sprawdzająca pomocna w weryfikacji znajduje się w zakładce Czyste Powietrze patrz tutaj.

Osoby zainteresowane Programem Czyste powietrze będą obsługiwane przez pracowników Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku:
 
  •    poniedziałek w godzinach 10.00-18.00
  •     wtorek-czwartek w godzinach 8.00-15.00


 

Pliki do pobrania:


Liczba odwiedzin: 159
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij