Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Rewitalizacja śródmieścia Bytowa


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW  
RZĄDOWEGO FUNDUSZU INWESTYCJI LOKALNYCH
„Rewitalizacja przestrzeni miejskiej wraz z zagospodarowaniem wód opadowych w śródmieściu Bytowa"

Szacowany koszt inwestycji – 4 158 300,00 zł
Wnioskowane dofinansowanie – 4 158 300,00 zł
Przyznane dofinansowanie – 4 158 300,00 zł

Powyższe środki przyznane zostały w oparciu o regułę uwzględniającą planowane wydatki majątkowe w roku 2020, skorygowane o zamożność jednostki. Środki przyznane zostały z puli środków finansowych przeznaczonych wyłącznie dla samorządów szczebli gminnego i powiatowego.
W ramach powyższego dofinansowania Gmina Bytów planuje zrealizować zadanie inwestycyjne dot. rewitalizacji przestrzeni miejskiej wraz z zagospodarowaniem wód opadowych w śródmieściu Bytowa, w szczególności poprzez podjęcie następujących działań: przebudowę ulicy Górnej, przebudowę ulicy Krótkiej, przebudowę ulicy Wąskiej, przebudowę ulicy Śródmiejskiej, przebudowę ulicy Ogrodowej oraz przebudowę kwartału przy ul. Wojska Polskiego 35.
Wybierz kryteria fitrowania:
30 marca 2022
Informujemy, że od dnia 30.03.2022 (środa) nastąpi zmiana organizacji ruchu na ul. Śródmiejskiej oraz ul. Górnej w Bytowie.


Pracownicy podczas odbioru drogi
11 lutego 2022
Zakończono prace przy przebudowie ul. Wąskiej w Bytowie.


20 grudnia 2021
Dnia 15 grudnia 2021 r. zostały podpisane umowy na Rewitalizację przestrzeni miejskiej wraz z zagospodarowaniem wód opadowych w śródmieściu Bytowa na dwa zadania.


4 sierpnia 2021
W środę, 4 sierpnia 2021 r. w Urzędzie Miejskim w Bytowie została podpisana umowa na realizację pierwszego etapu rewitalizacji przestrzeni miejskiej wraz z zagospodarowaniem wód opadowych w śródmieściu Bytowa.


Liczba odwiedzin: 285
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij