Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Remont dachu w bytowskim kompleksie zamkowym


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
20 listopada 2020
W wyniku realizacji zadania pn. „Remont dachu w bytowskim kompleksie zamkowym”, w ramach Poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, zakończono prace związane z wykonaniem robót budowlanych dot. remontu części dachu na Zamku w Bytowie.


14 sierpnia 2020
W dniu 14 sierpnia 2020 r. została podpisana umowa na realizację zadania inwestycyjnego, polegającego na wykonaniu robót budowlanych związanych z remontem części dachu w bytowskim kompleksie zamkowym.


24 czerwca 2020
W dniu 24.06.2020 r. pomiędzy Gminą Bytów a Województwem Pomorskim podpisano umowę na realizację zadania pn. „Remont dachu w bytowskim kompleksie zamkowym”.


Liczba odwiedzin: 306
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij