Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Agroturystyka

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Pustki Rekowskie - Zielone Serce Kaszub

Kategoria: Agroturystyka
Adres: 77-131 Rekowo Pustkowie Rekowskie 2
Nr telefonu: 505 929 400
Domki letnie zapraszają - masz dość miejskiego zgiełku i marzysz o wypoczynku w lesie, z dala od cywilizacji i telefonów komórkowych? Las, woda i ścieżki przyrodnicze w Pustkowiu Rekowskim są idealnym miejscem do pieszych i rowerowych wycieczek. W sąsiedztwie góra Siemierzycka 256,5 m n.p.m. - najwyższe wzniesienie Pojezierza Bytowskiego.

Do dyspozycji gości:
  • "Domek Mały"
Pięknie odnowiony dom wiejski z sauną i kominkiem, w cudownie spokojnej dolinie z fantastycznym widokiem na kaszubskie lasy i wzgórza, w pobliżu malowniczego jeziora. Kąpiel na tarasie w jacuzzi to niezapomniane przeżycie - szczególnie wieczorem z widokiem na rozgwieżdżone niebo.
  • "Domek Janka"
Malowniczy i absolutnie spokojny dom wakacyjny, na ogrodzonym, bardzo zadbanym terenie w pobliżu Rekowa. Obok domu przebiega szlak pieszy i rowerowy, który prowadzi do wielu pięknych miejsc w kaszubskim krajobrazie. Najbliższe jezioro lobeliowe Rekówek zaprasza na kąpiel w krystalicznie czystej wodzie.
  • "Domek Stary"
Pięknie odnowiony dom wakacyjny ze słonecznym tarasem, w cudownie cichej dolinie. Miejsce otoczone zielonymi lasami Kaszub i wieloma jeziorami jest idealnym miejscem na romantyczne wakacje we dwoje z przyrodą.

Ponadto:
  • parking
  • ogrodzony ogród
  • huśtawki ogrodowe i zjeżdżalnia dla dzieci
Zapraszamy do polubienia fanpage'a na facebooku.


Liczba odwiedzin: 903
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij