Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Przebudowa budynku socjalnego przy ul. Przemysłowej 38 w zakresie dostosowania ogrzewalni dla bezdomnych do standardów funkcjonalnych


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
30 października 2020
We wtorek, 27 października 2020 r. dokonano odbioru inwestycji polegającej na przebudowie i zmianie zamierzonego sposobu użytkowania części pomieszczeń budynku socjalnego na ogrzewalnię, zlokalizowanego w Bytowie przy ul. Przemysłowej na działce nr 20/2 obręb 100 Bytów.


8 czerwca 2020
W poniedziałek, 8.06.2020 r. zastępca burmistrza Bytowa Jacek Czapiewski podpisał umowę z E & M Marcin Maliszewski na przebudowę i zmianę zamierzonego sposobu użytkowania części pomieszczeń budynku socjalnego na ogrzewalnię, zlokalizowanego w Bytowie przy ul. Przemysłowej na działce nr 20/2 obręb 100 Bytów.


25 maja 2020
W dniu 15 maja 2020 r. Gmina Bytów zawarła umowę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego na dofinansowanie z Funduszu Dopłat części kosztów przedsięwzięcia polegającego na zmianie sposobu użytkowania części budynku socjalnego na ogrzewalnię w Bytowie przy ul. Przemysłowej 38.


Liczba odwiedzin: 331
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij