Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Przebudowa boiska sportowego wraz z terenowymi urządzeniami sportowymi przy ul.Sikorskiego w Bytowie


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
24 listopada 2016
W czwartek, 24.11.2016 r. nastąpił odbiór boiska sportowego przy Gimnazjum nr 2 w Bytowie. Wykonawcą zadania pn. Przebudowa boiska sportowego wraz z terenowymi urządzeniami sportowymi przy ul. Sikorskiego w Bytowie była firma Usługi Ogólno-Budowlane Andrzej Dzienisz z Borzestowskiej Huty.


20 listopada 2016
W wyniku przetargu wyłoniono wykonawcę zadania pn. Przebudowa boiska sportowego wraz z terenowymi urządzeniami sportowymi przy ul. Sikorskiego w Bytowie. Umowę z firmą Usługi Ogólno-Budowlane Andrzej Dzienisz z Borzestowskiej Huty podpisano 2 września 2016 r.


16 października 2016
W wyniku rozstrzygnięcia konkursu gmina Bytów otrzymała środki finansowe na realizację zadania pn. „Przebudowa boiska sportowego wraz z terenowymi urządzeniami sportowymi przy ul. Sikorskiego w Bytowie”. Inwestycja dofinansowana zostanie przez Ministerstwo Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu modernizacji infrastruktury sportowej.


Liczba odwiedzin: 632
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij