Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Plac rekreacyjny w Płotowie


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Projekt pn. Budowa placu rekreacyjnego w miejscowości Płotowo Gm. Bytów. Umowę podpisano w ramach małych projektów, działania 413 - Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013.

Wybierz kryteria fitrowania:
7 września 2012
7 września 2012 r. zakończono realizację projektu pn. Budowa placu rekreacyjnego w miejscowości Płotowo Gm. Bytów i oddano do użytku plac zabaw z miejscami do wypoczynku. Wykonawcą był Zakład Stolarsko - Budowlany Andrzeja Rusieckiego. Kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy jest wyposażony zostanie w huśtawkę drewnianą, huśtawki na sprężynie, ławki drewniane, piaskownicę i pniaki do siedzenia.


14 maja 2012
14 maja 2012 r. zawarta została umowa pomiędzy Samorządem Województwa Pomorskiego a Gminą Bytów na dofinansowanie projektu pn. Budowa placu rekreacyjnego w miejscowości Płotowo Gm. Bytów.


19 października 2011
19.10.2011r. Rada Fundacji Partnerstwa Dorzecza Słupi podjęła uchwałę zatwierdzającą listę wniosków, które zakwalifikowały się do dofinansowania. Wśród nich znalazł się wniosek złożony przez Wydział Pozyskiwania Środków Pozabudżetowych i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Bytowie pn.


Liczba odwiedzin: 611
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij