Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Urząd Miejski
w Bytowie


Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
W tle flaga ukraińska, napisy dotyczą potrzebnej pomocy - powiększ

Pilnie potrzebne miejsca zakwaterowania dla rodzin cudzoziemców w Bytowie

14 marca 2022
W związku z licznym przybyciem obywateli z Ukrainy do Bytowa oraz wypełnieniem tymczasowego miejsca zakwaterowania w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Bytowie, zwracamy się do mieszkańców Bytowa o pomoc w organizacji zakwaterowania dla cudzoziemców.
Mieszkańcy Bytowa chcący przyjąć obywateli z Ukrainy oferując im zakwaterowanie w mieście Bytów proszeni są o kontakt z Urzędem Miejskim w Bytowie, pod numerem telefonu +48 59 821 55 08, w godzinach pracy urzędu (pon. 8-16, wt.-pt. 7-15) lub +48 733 466 215.

W przypadku kiedy nie możecie się Państwo dodzwonić, prosimy o przesłanie wiadomości SMS na numer +48 733 466 215 w treści wpisując informacje o lokalizacji oferowanego mieszkania (miejscowość, ulica), ile osób możecie zakwaterować oraz swoje imię i nazwisko. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów.

Istnieje także możliwość bezpośredniego odbioru cudzoziemców z hotelu przy stadionie (ul. Mickiewicza 13). Informacja w recepcji hotelowej +48 730 696 524.

Poszukiwani także wolontariusze ze znajomością języka ukraińskiego pomagający w tłumaczeniu podczas organizacji zakwaterowania. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem +48 733 466 215.

Liczba odwiedzin: 1987
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij