Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Remont dachu w bytowskim kompleksie zamkowym

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Otrzymano dofinansowanie

24 czerwca 2020
W dniu 24.06.2020 r. pomiędzy Gminą Bytów a Województwem Pomorskim podpisano umowę na realizację zadania pn. „Remont dachu w bytowskim kompleksie zamkowym”.
Operacja realizowana jest w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem w zakresie: Zachowanie dziedzictwa lokalnego.

W wyniku realizacji operacji osiągnięty zostanie cel: Zachowanie dziedzictwa lokalnego poprzez przebudowę dachu w bytowskim kompleksie zamkowym.

Zakres prac obejmuje remont dachu wraz z robotami niezbędnymi nad częścią „biblioteczną” pomieszczeń XIV – wiecznego zamku w Bytowie.

Wartość projektu: 541 911,09 PLN.

Dofinansowanie: 210 511,00 PLN.

Projekt jest realizowany w ramach Celu ogólnego 1. LSR, Celu szczegółowego 1.2, Przedsięwzięcie 1.2.1. Zagospodarowanie turystycznej, rekreacyjnej przestrzeni publicznej
i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej.

Liczba odwiedzin: 116
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij