Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Napis treści: obwieszczenie, zdjęcie urzędu w tle - powiększ

Obwieszczenie odnośnie wykazu kąpielisk

13 stycznia 2022
Burmistrz Bytowa zawiadamia o wyłożeniu w dniach od 13.01.2022 r. do 03.02.2022 r. do wiadomości publicznej projektu uchwały Rady Miejskiej w Bytowie w sprawie określenia wykazu kąpielisk na terenie Gminy Bytów.
  1. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Bytowie, Wydział Spraw Rolnych i Ochrony Środowiska, pok. Nr 4, w godzinach pracy urzędu,
  2. na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Bytowie,
  3. na stronie internetowej urzędu w zakładce „Aktualności” oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Bytowie– www.bip.bytow.com.pl; zakładka obwieszczenia-kąpieliska.
Uwagi do projektu uchwały wraz z propozycjami  zmian do projektu można składać do 03.02.2022 r. w Urzędzie Miejskim w Bytowie codziennie w godzinach pracy urzędu, pisemnie na adres Urząd Miejski w Bytowie ul. 1-go Maja 15, 77-100 Bytów lub za pośrednictwem platformy e-PUAP, z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej.
 

Pliki do pobrania:


Liczba odwiedzin: 202
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij