Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Kalendarz wydarzeń

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
{n_title2}

Obchody Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej w Bytowie

10 maja 2022, 13:00 - 16:00
10 maja 2022 r. na rynku w Bytowie, w godzinach 13.00 – 16.00 odbędą się obchody Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej.
Z tej okazji wszyscy odwiedzający nas mieszkańcy Bytowa i okolic będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji.

Zaplanowane na ten dzień są m.in. stanowiska pomiaru ciśnienia tętniczego, poziomu glukozy we krwi oraz konsultacji z dietetykiem.

Organizatorem wydarzenia jest Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Słupsku we współpracy z organami samorządowymi i Szpitalem Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o.

W ramach pikniku promującego profilaktykę zdrowotną zostaną zaprezentowane elementy dotyczące pielęgnacji i opieki na chorymi przewlekle i w wieku geriatrycznym, profilaktyki otyłości i nietrzymania moczu, czy promocji karmienia piersią. Będzie można wziąć udział w kursie samobadania piersi z użyciem fantomu. Ponadto zainteresowani będą mogli skorzystać z możliwości utworzenia konta pacjenta w portalu E-wynik oraz zrejestrowania się na bezpłatne badania cytologiczne.

Do Bytowa przybędą również studenci Akademii Pomorskiej w Słupsku, którzy udzielą wszelkich informacji na temat wyboru zawodu pielęgniarki, pielęgniarza, położnej i położnego.

Liczba odwiedzin: 252
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij