
Aktualności
- Jesteś tutaj:
- Strona główna
- Dla mieszkańca
- Aktualności
Nowe wiaty śmietnikowe w gminie Bytów
12 grudnia 2017
W 2017 roku na terenie gminy Bytów wybudowano 5 kolejnych osłon śmietnikowych. Gmina sfinansowała zakup wiat ze środków budżetowych gminy Bytów. Budowa nowych wiat ma ułatwić mieszkańcom właściwą gospodarkę opadami komunalnymi oraz służyć utrzymaniu ładu i porządku na nieruchomości.























