Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Nasadzenie alei rodzimych gatunków drzew miododajnych i owocodajnych na terenie gminy Bytów


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
13 listopada 2020
Gmina Bytów aplikowała do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku (WFOŚiGW) o przyznanie dotacji w ramach Konkursu na zadania z zakresu ochrony przyrody województwa pomorskiego (edycja 2020) pn. „Nasadzenie alei rodzimych gatunków drzew miododajnych i owocodajnych na terenie gminy Bytów”.


12 maja 2020
Gmina Bytów informuje, że wniosek złożony w ramach Konkursu na zadania z zakresu ochrony przyrody dla województwa pomorskiego (edycja 2020) pn. "Nasadzenie alei rodzimych gatunków drzew miododajnych i owocodajnych na terenie gminy Bytów", został zakwalifikowany do dofinansowania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.


Liczba odwiedzin: 149
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij