Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Nabrzeża rzeki Bytowy


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Projekt pn. „Zagospodarowanie terenów nabrzeży rzeki Bytowy wraz z remontem kościoła p.w. św. Katarzyny w Bytowie” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013.
Wybierz kryteria fitrowania:
28 sierpnia 2012
Zakończono prace budowlane przy zagospodarowywaniu nabrzeża Bytowy na odcinku od ulicy Wolności do ulicy Młyńskiej. Inwestycja została zrealizowana w ramach projektu pn. „Zagospodarowanie terenów nabrzeży rzeki Bytowy wraz z remontem kościoła p.w. św. Katarzyny w Bytowie” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013.


17 sierpnia 2012
17 września 2012 r. pomiędzy Gminą Bytów a Przedsiębiorstwem Budowlanym ŻMUDA Marian Żmuda Trzebiatowski z siedzibą w Bytowie została zawarta umowa na „Zagospodarowanie terenów nabrzeży rzeki Bytowy” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013.


1 sierpnia 2012
Wydział Pozyskiwania Środków Pozabudżetowych i Rozwoju w ramach konkursu nr 8.1.2_5 o dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013 pozyskał kwotę 1 575 140,06 zł na projekt pn.

Liczba odwiedzin: 627
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij