Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Urząd Miejski
w Bytowie


Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Mistrz Tabliczki Mnożenia w Gostkowie

12 grudnia 2017
11 grudnia 2017 r. w Szkole Podstawowej w Gostkowie odbył się I Gminny Konkurs Matematyczny dla klas czwartych „MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA”. Do konkursu zgłosiło się 5 szkół z gminy Bytów (SP 2, SP 5 Bytów, SP Niezabyszewo, SP Gostkowo i SP Pomysk Wielki). Każda szkoła przeprowadziła najpierw własne eliminacje szkolne.
Na szczeblu gminnym w konkursie wzięło udział 12 czwartoklasistów. Uczniowie w ciągu 45 minut rozwiązywali zadania z wykorzystaniem tabliczki mnożenia i dzielenia, walcząc o tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia.

Wyniki konkursu:
MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIABartosz Dębiak, SP Gostkowo
WICEMISTRZ – Jakub Ryś, SP 2 Bytów
WICEMISTRZ – Michał Szkuć, SP Gostkowo
WYRÓŻNIENIA:
  • Dawid Cała, SP 2 Bytów
  • Malwina Machut, SP 5 Bytów
  • Zuzanna Hemmerling, SP Pomysk Wielki
  • Maja Zagdan, SP 5 Bytów
  • Paweł Majkowski, SP 5 Bytów
UDZIAŁ:
Bartosz Kowalski – SP 2 Bytów, Maria Nowotnik – Pomysk Wielki, Maja Kuczkowska i Klaudia Bruska – SP Niezabyszewo.
Wszyscy uczniowie otrzymali nagrody oraz dyplomy, a Mistrz i wicemistrzowie również puchar i statuetki. Nagrody zostały ufundowane przez Gminę Bytów oraz Bank Spółdzielczy w Bytowie. Konkurs zorganizowała Grażyna Data - nauczycielka matematyki w SP Gostkowo.

Liczba odwiedzin: 8008
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry



Nimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij