
Aktualności
- Jesteś tutaj:
- Strona główna
- Dla mieszkańca
- Aktualności
Mistrz Tabliczki Mnożenia w Gostkowie
12 grudnia 2017
11 grudnia 2017 r. w Szkole Podstawowej w Gostkowie odbył się I Gminny Konkurs Matematyczny dla klas czwartych „MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA”. Do konkursu zgłosiło się 5 szkół z gminy Bytów (SP 2, SP 5 Bytów, SP Niezabyszewo, SP Gostkowo i SP Pomysk Wielki). Każda szkoła przeprowadziła najpierw własne eliminacje szkolne.
Na szczeblu gminnym w konkursie wzięło udział 12 czwartoklasistów. Uczniowie w ciągu 45 minut rozwiązywali zadania z wykorzystaniem tabliczki mnożenia i dzielenia, walcząc o tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia.
Wyniki konkursu:
MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA – Bartosz Dębiak, SP Gostkowo
WICEMISTRZ – Jakub Ryś, SP 2 Bytów
WICEMISTRZ – Michał Szkuć, SP Gostkowo
WYRÓŻNIENIA:
Bartosz Kowalski – SP 2 Bytów, Maria Nowotnik – Pomysk Wielki, Maja Kuczkowska i Klaudia Bruska – SP Niezabyszewo.
Wszyscy uczniowie otrzymali nagrody oraz dyplomy, a Mistrz i wicemistrzowie również puchar i statuetki. Nagrody zostały ufundowane przez Gminę Bytów oraz Bank Spółdzielczy w Bytowie. Konkurs zorganizowała Grażyna Data - nauczycielka matematyki w SP Gostkowo.
Wyniki konkursu:
MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA – Bartosz Dębiak, SP Gostkowo
WICEMISTRZ – Jakub Ryś, SP 2 Bytów
WICEMISTRZ – Michał Szkuć, SP Gostkowo
WYRÓŻNIENIA:
- Dawid Cała, SP 2 Bytów
- Malwina Machut, SP 5 Bytów
- Zuzanna Hemmerling, SP Pomysk Wielki
- Maja Zagdan, SP 5 Bytów
- Paweł Majkowski, SP 5 Bytów
Bartosz Kowalski – SP 2 Bytów, Maria Nowotnik – Pomysk Wielki, Maja Kuczkowska i Klaudia Bruska – SP Niezabyszewo.
Wszyscy uczniowie otrzymali nagrody oraz dyplomy, a Mistrz i wicemistrzowie również puchar i statuetki. Nagrody zostały ufundowane przez Gminę Bytów oraz Bank Spółdzielczy w Bytowie. Konkurs zorganizowała Grażyna Data - nauczycielka matematyki w SP Gostkowo.























