Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Mikołajkowy turniej tenisa

17 grudnia 2021
W czwartek, 9.12.2021 r. na hali ZSEU w Bytowie stowarzyszenie Tenis Klub Bytów tradycyjnie zorganizowało Mikołajkowe Turnieje Tenisa dla dzieci i młodzieży.
W turniejach uczestniczyło 30 zawodników w wieku od 7 do 18 lat. Dzieci podzielone na grupy wiekowe zagrały systemem „każdy z każdym” super tie break do 10pkt. Chcieliśmy, aby każdy zagrał jak największą ilość meczy. Dodatkowo pomiędzy meczami każdy zawodnik zmierzył się z czasem na tenisowym torze przeszkód.

W grupie dzieci młodszych najlepszy okazał się Karol Warmijak z SP2 Bytów, który po zaciętym pojedynku pokonał 10:8 Łukasza Lipskiego z SP1. W grupie dzieci starszych z klas 6-8 SP zwyciężył Michał Werra (SP2), a drugie Radosław Chwarzyński (SP1). Wśród młodzieży licealnej zwyciężył Jakub Jereczek (LO Bytów) przed Łukaszem Reglińskim z ZSEU. Trzecie miejsce zajął Aleksander Gawin z LO.

Zwyciężyli wszyscy, liczył się aktywny udział i rywalizacja i dobra zabawa. Najważniejsze, że wszyscy jesteśmy zdrowi i mogliśmy ponownie spotkać razem na turnieju. Świąteczna atmosfera sprzyjała nagrodzeniu wszystkich uczestników. Wszyscy młodzi tenisiści otrzymali dyplomy, puchary, medale oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez gminę Bytów. Zapraszam na treningi i turnieje w przyszłym roku – podsumowuje organizator T. Piekarski.

Liczba odwiedzin: 317
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij